LaNet jojuK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LaNet jojuK

Burasi herkeze özel..!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TürkceLL süpeR LiG
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:45 am tarafından Admin

» KalP KİRİZİ..!!!
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:27 am tarafından Admin

» SüPer cup*a ....
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:26 am tarafından Admin

» Beşiktaşın uefa yolculuğu.
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:22 am tarafından Admin

» Galatasaray'n UEFA macerası.
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:21 am tarafından Admin

» ZVK ittifakı - MTP ittifakı savaş RAPORLARI..!!!
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 12:05 am tarafından Admin

» ZVK ittifakı - MTP ittifakı casusluk raporları
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 6:25 pm tarafından Admin

» Simston. Bazı Kareler. :P ----- ny dünyası -----
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 4:20 pm tarafından Admin

» --runescape--
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 10:13 pm tarafından Admin

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
En iyi yollayıcılar
Admin
En az 2 yıl buradayım Vote_lcapEn az 2 yıl buradayım Voting_barEn az 2 yıl buradayım Vote_rcap 
taCsız kRaLicHé
En az 2 yıl buradayım Vote_lcapEn az 2 yıl buradayım Voting_barEn az 2 yıl buradayım Vote_rcap 
simston
ibLisH
bayramozcan
SeMpAtİq
EmanuelDanielMeca
ocean_face
HakThan
banki
Kurallar..
En az 2 yıl buradayım Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 6:44 am tarafından Admin
1 saat arayla mesaj yazılmalıdır.1 saat arayla mesaj yazmayanlar uyarılıcaktır.

LaNet jojuK

Kurallar

I. Genel

1.Foruma üye olan tüm kullanıcılar bu kuralları kabul etmiş sayılır.

2.Forum Yönetimi bu kuralları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

3.Kuralların yorumlanmasında ve uygunlanmasında forum yöneticilerinin vereceği kararlar geçerlidir.

4.Moderatörler ve …

Yorum: 0

En az 2 yıl buradayım

YazarMesaj
simston

puan vermek : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Rep Puanı:
En az 2 yıl buradayım Left_bar_bleue0/0En az 2 yıl buradayım Empty_bar_bleue  (0/0)

En az 2 yıl buradayım Empty
MesajKonu: En az 2 yıl buradayım   En az 2 yıl buradayım Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 7:51 pm

2 yıllık sözleşmeyle resmen Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olan Luis Aragones, sarı-lacivertli camiaya gelecekle ilgili büyük vaatlerde bulundu. "Göreceksiniz, en az 2 yıl buradayım" diyerek dev hedefleri vurma sözü veren İspanyol hoca, bir anlamda da "Beni kimse kovamaz" iması yaptı.

Takıntılı biriyim

"F.Bahçe'nin büyüklüğünü dünya biliyor. Her zaman en iyisini yapmak isterim. Hayatım futbol, hatta futbol takıntılı biriyim".

Zico ile yollarını ayıran F.Bahçe, İspanya'yı Avrupa Şampiyonu yapan 70 yaşındaki Luis Aragones'e sözleşme imzalattı. İspanyol hoca kendisini iki yıllığına F.Bahçe'ye bağlayan imzayı atarken, "Ben bir futbol aşığıyım. Hatta futbol benim için bir takıntıdır. Her zaman en iyisini yapmak isterim. Çok çalışırım, iki yılda zaten
bunu göreceksiniz. Büyük hedeflere koşacağız" diye konuştu.

ARTIK F.BAHÇELİYİM
Başkan Yıldırım ile her şeyi açık açık konuştuğunu belirten Aragones, "F.Bahçe'nin büyüklüğünü dünya biliyor. Aklımla kalbimi birleştirdim ve başarılı olmak için buradayım. Beklentileri biliyorum, karşılayacağımı düşündüğüm için de ekibimle geldim. Tek felsefem çalışmaktır. F.Bahçe'yi iyi tanıyorum. Kampta tam bir kaynaşma olacak. Artık ben F.Bahçeliyim. İstenen başarıyı yakalayacağız" dedi.

En az 2 yıl buradayım
1 sayfadaki 1 sayfası